Zahradnictví U VIKLANU

blank.gif, 838B
blank.gif, 838B
blank.gif, 838B blank.gif, 838B blank.gif, 838B

Novinky   O nás   Prodejna   Návrhy a realizace zahrad   Reference
Soudní znalec   Stromoknížka   Kontakt   Odkazy

blank.gif, 838B
 

Zahradnictví u Viklanu

uvod_2.jpg, 21kB Zahradnictví u Viklanu najdete v malé jihočeské vesničce Kadov nedaleko Blatné. Název „u Viklanu“ vznikl a byl inspirován názvem známé přírodní památky, která proslavila Kadov. Viklan je třicetitunový kámen, který se houpe (viklá) a těší se velkému zájmu turistů. Naše zahradnictví se nachází přímo proti této známé přírodní památce. Při zahradnictví rovněž provozujeme hřebčín Viklan Kadov, který je známý chovem čistokrevných koní plemene Shetland pony.

uvod_3.jpg, 21kB Kadovské zahradnictví se zaměřuje hlavně na navrhování zahrad, veřejné zeleně a vlastní realizaci. Přímo proti Viklanu je otevřeno malé zahradní centrum se širokým sortimentem zahradnického zboží. V naší prodejně se zaměřujeme hlavně na prodej okrasné zeleně, ale také si zde můžete vybrat a zakoupit ovocné dřeviny, zahradní substráty, hnojiva, keramiku a další drobnosti související se zahradami. Při prodeji rostlin se zaměžujeme především na rostliny a další zboží pocházející z domácí produkce.

uvod_4.jpg, 22kB Mimo jiné zákazníkům poskytujeme odborné poradenství a konzultace v oboru zahradnictví. Můžeme vám poradit jak zkoncipovat zahradu, vytvořit vlastní návrh zahrady a poté jí i zrealizovat. Zahradnictví začalo fungovat v r. 1999 poté co jsem vystudovala a vrátila se z odborné zahraniční stáže. Obor zahradnictví a zahradní architekturu jsem studovala v České republice a poté absolvovala odbornou praxi ve Skotsku a Japonsku. Dosažené zkušenosti teď zúročuji v praxi.

uvod_1.jpg, 19kB Kromě prodeje v zahradním centru, navrhování a realizace zahrad nabízíme i odbornou pomoc obcím při žádostech o dotace v oblati návrhů a realizace zeleně, odborné posouzení starých stromů atd. Nabízíme zpracování znaleckých posudků v oboru zahradnictví a dendrologie s razítkem soudního znalce.

Naše skromné vesnické zahradnictví sice nemůže velikostně konkurovat megalomanským městským zahradním centrům, ale „Naše ceny jsou mírné, obsluha vzorná, zboží kvalitní zaměřené na domácí produkci a používaná hnojiva ekologická.“

hoogte.gif, 838B

Navštivte také naše stránky hřebčína Viklan Kadov

Webmaster Jan Frits Vegter © Marah webdesign