Zahradnictví U VIKLANU

blank.gif, 838B
blank.gif, 838B
blank.gif, 838B blank.gif, 838B blank.gif, 838B

Novinky   O nás   Prodejna   Návrhy a realizace zahrad   Reference
Soudní znalec   Stromoknížka   Kontakt   Odkazy

blank.gif, 838B

Naše prodejna

Prodejní doba: Po – Pá : 14.00 – 18.00 So : 9.00 – 14.00

spacerspacerspacer

Zahradnictví u Viklanu
Zahradnictví u Viklanu bylo založeno na přelomu století a tisíciletí v roce 2000. K tomuto datu jsme na pozemek naší zahrady zasadili i památnou lípu srdčitou, která nám tento rok bude i v budoucnu připomínat. Zahradnictví, tedy konkrétně prodejna, se nachází v obci Kadov u Blatné, přesně proti známé přírodní památce kadovskému Viklanu. Odtud tedy vznikl i název zahradnictví.

spacer
spacer

Nabídka:

spacerspacerspacer

Ovocné dřeviny
Ovocné stromky, které máme v nabídce pochází z domácí produkce. Prodej většiny ovocných stromků je omezen na období vegetačního klidu od poloviny října do konce dubna.
Prodáváme široký sortiment jabloní, hrušní, slivoní, třešní, višní, ořešáků, broskvoní, meruněk, rybízů, angreštů, malin a také méně známé ovocné dřeviny jako jsou: mišpule, kdouloně, jeřáby, muchovník rakytník a další. Také si u nás můžete koupit novinku sloupcovité ovocné stromky. (V nabídce zatím máme 5 druhů jabloní, ale budou každoročně přibývat nové odrůdy.)

spacer
spacer
spacerspacerspacer

Okrasné dřeviny
Z okrasných rostlin u nás najdete opravdu široký sortiment. Na rozdíl od ovocných stromků je prodáváme v podstatě celou sezónu. Jsou totiž zapěstované v kontejnerech, což umožňuje jejich výsadbu během celé sezóny.
U nás si vyberete okrasné kvetoucí keře, jehličnany, roubovance, skalničky, vyšší a středně vysoké trvalky, kobercové rostliny, okrasné trávy, popínavky, poléhavé dřeviny, v jarním období zeleninovou sadbu a také sazenice balkónových rostlin.

spacer
spacer
spacerspacerspacer

Dále si v naší prodejně můžete koupit hnojiva, zahradní substráty, keramiku či jiné dárkové zboží, travní osivo, netkané textilie, nářadí a další drobnosti pro vaší zahradu.
Alejové stromy a další zboží, které momentálně nemáme v nabídce je možno po dohodě objednat.
Věřím, že vás naše nabídka zaujme a přijedete si vybrat kvalitní rostliny pro vaši zahradu.

spacer
spacer
hoogte.gif, 838B

Navštivte také naše stránky hřebčína Viklan Kadov

Webmaster Jan Frits Vegter © Marah webdesign