Zahradnictví U VIKLANU

blank.gif, 838B
blank.gif, 838B
blank.gif, 838B blank.gif, 838B blank.gif, 838B

Novinky   O nás   Prodejna   Návrhy a realizace zahrad   Reference
Soudní znalec   Stromoknížka   Kontakt   Odkazy

blank.gif, 838B

Návrhy a realizace zahrad

realizace.jpg, 20kB Se zájmem o přírodní vědy jsem se zřejmě již narodila. Po dokončení základního vzdělání jsem absolvovala SOU zahradnické a poté se přihlásila na SZaŠ v Mělníce. Po absolvování maturity se naskytlo nové studium v podobě VOŠ, které jsem dokončila jako diplomovaný specialista na zahradní a krajinnou tvorbu.
Po dostudování se naskytla příležitost k absolvování praxe v zahraničí. Nejprve ve Skotsku, kde jsem pracovala v zahradnické firmě, která se specializovala na pěstování a prodej trvalek. A poté jsem strávila půl roku v Japonsku, studiem japonských zahrad a zahradní architektury. A to nejen teoreticky při návštěvách historických japonských zahrad, ale i prakticky při práci ve dvou tamních zahradnických firmách.
Po návratu do ČR jsem si založila vlastní zahradnickou firmu a poté i Zahradnictví u Viklanu.

Vlastní reference:

Návrh a realizace zahrady na Korejské ambasádě v Praze Tróji.
Konzultace japonské zahrady v botanické zahradě v Tróji.
Každoroční výzdoba plesů hradní stráže na Pražském hradě.
Aranžování květin a výzdoba plesů na svátek svatého Václava na Pražském hradě Návrhy a realizace zahrad soukromých rezidencí v Praze na Barandově a Klecanech.
Návrhy a realizace soukromých zahrad u rodinných domů a rekreačních objektů.
Návrhy zahrad a sportovišť u mateřských a základních škol v Blatné, Horažďovicích...
Aranžmá přírodovědných výstav v Muzeu v Blatné.
Krajinářské návrhy pro obce.
Návrhy a výsadby návsí ( Vrbno, Uzenice, Kadov, Pole, Hradiště, Chobot...) Výsadba zeleně na sídlišti a jiných veřejných prostranstvích Výsadby alejových stromů v krajině. (Jabloňový remíz Blatná - Skaličany) V roce 2006 jsem byla Městským soudem jmenovaná znalkyní v oboru ekonomika , odvětví: ceny a odhady se zvláštní specifikací trvalých porostů, okrasných dřevin a sadů a v oboru zemědělství, odvětví: ovocnářství a zahradnictví se zvl. specializací dendrologie, sadovnické kompozice a krajinnná tvorba, ošetřování stromů, poškození stromů, stanovení bonity půdy.

Navštivte také naše stránky hřebčína Viklan Kadov

Webmaster Jan Frits Vegter © Marah webdesign